Strona WWW

Firma

Zajmujemy się branżą IT (od roku 1995 jako dealer marki Optimus) w bardzo szerokim zakresie użytkowym - uważnie śledzimy jej intensywny rozwój i pomagamy naszym Klientom dotrzymywać kroku wymogom tego rozwoju. Chcemy zaoferować Państwu produkty, których używacie w codziennej pracy. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta będzie dla Państwa korzystna niezależnie od zakresu Państwa zapotrzebowania. Mając na uwadze charakter Państwa działalności chętnie zaoferujemy materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących i kopiujących (oryginalne i kompatybilne), papier (do wszystkich wydruków) oraz wszelkie materiały biurowe (np. segregatory), a także oprogramowanie. Jesteśmy również do dyspozycji w pełnym zakresie dostaw sprzętu komputerowego i drukującego oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów (doradzamy w tym zakresie - zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych Klientów).

Oferujemy szybką reakcję na Państwa potrzeby oraz konkurencyjne ceny (element zweryfikowany pozytywnie u naszych Klientów), a także programy lojalnościowe i partnerskie dające Państwu dodatkowe wymierne korzyści.

Obecnie świadczymy usługi coraz szerszej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, ale przede wszystkim małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze przedsięwzięcia:


diabetee


Aplikacja na urządzenia mobilne i smartfony, przeznaczona dla osób chorujących na cukrzycę. Więcej informacji znajdziecie na stronie www projektu.akademia


Akademia Pracy i Rozwoju to nowoczesna firma rekrutacyjno-szkoleniowa. Łączy w sobie sprawny i dynamicznie rozwijający się portal rekrutacyjny, a także firmę usług rekrutacyjnych i szkoleniowych. Więcej informacji znajdziecie na stronie www projektu.